3D Vizualizacijos - Paslaugos

3d visualization modern house exterior | vizualizacija modernus namas eksterjeras

Eksterjero vizualizacijos

Eksterjero vizualizacijos – tai trimačių vaizdų kūrimo procesas, kurio pagalba kuriami būsimų architektūrinių projektų vizualai. 3D vizualizacijos padeda tiksliai atvaizduoti būsimus statinius (gyvenamuosius ar komercinius) dar prieš pradedant statybas. Fotorealistiniai vaizdai padės įvertinti būsimo projekto viziją bei dalintis ja su rangovais, investuotojais ar klientais, siekiant sklandaus bendradarbiavimo įgyvendinant savo viziją. 

Interjero vizualizacijos

Interjero vizualizacijos – tai fotorealistiniai vaizdai, tiksliai atkuriantys būsimo gyvenamojo ar komercinio pastato galimą interjerą. 3D vizualizacijos suteikia galimybę kūrybiškai atvaizduoti pastato išplanavimą bei interjero viziją ir pasidalinti ja su klientais. Vizualizacija padės pamatyti bendrą interjero stilių – pasirinktų medžiagų, interjero elementų ir dekoro detalių galutinį vaizdą. Užbaigtas interjero projektas bus atvaizduojamas fotorealistiniu tikslumu, pasiekiant aukščiausią detalumo lygį. 3D vizualizacija yra vienas geriausių būdų parodyti būsimo dizaino koncepciją. 

3D interjero vizualizacijos- klasikinis vaiko kambarys-1
Įvairių langų pjūvių vizualizacijos

Produktų/prototipų vizualizacijos

Produktų ar jų prototipų vizualizacijos, realistiškai atvaizduojančios objektus trimatėje erdvėje, yra plačiai naudojamos rinkodaros ir reklamos bei kituose projektuose. Pagal kliento brėžinius, piešinius ir eskizus paruoštos fotorealistinės vizualizacijos tobulai atvaizduos būsimo produkto, ar jo prototipo viziją. Šiuolaikinė programinė įranga leidžia sukurti atvaizdus, kurie atrodys geriau nei profesionali fotosesija. Turėdami prieigą prie neribotos spalvų ir tekstūrų paletės, kartu sukursime įspūdingus, išskirtinius ir dar nematytus produkto dizainus, kurie puikiai atspindės jūsų viziją produktui.

Baldų vizualizacijos

Baldų vizualizacijos suteikia galimybę klientams geriau suprasti jūsų projektuojamų baldų realų pritaikymą ir vietą savo namų, ar komercinės patalpos interjere. Klientai yra linkę dažniau rinktis paslaugas ir mokėti už jas daugiau, kai siūlomas produktas aiškiai nubrėžia savo paskirtį ir vietą jo būsimuose patalpose. Didelis baldų vizualizacijų pranašumas yra tai, kad galite klientams pateikti daug skirtingų to paties baldo variantų, pradedant spalviniais deriniais, tekstūromis ir baigiant furnitūros detalėmis, kol klientui nebeliks abejonių, kad būtent jūsų pasiūlymas yra geriausias pasirinkimas jo interjero vizijai. Dėl šios priežasties baldų vizaulizacijos tampa neįkainojama priemone, padedančia klientams apsispręsti dėl jūsų produkto. Dažniausiai 3D vizualizacijos ruošiamos virtuvėms, svetainės baldams, spintoms, vonios baldams ir laiptams.

3d-vizualizacijos-Modernus-Virtuves-baldai-1
3D vizualizacijos-Modernios svetainės renderis-6

360° panorama

360 laipsnių panorama yra priemonė, kurianti apsilankymo objekte patirtį. Panoramos 3D vizualizacijos padeda pilnai pasinerti į dizainą ir nagrinėti jo vizualines ir technines detales įvairiais kampais. Itin fotorealistiška virtuali kelionė suteiks galimybę jums ir jūsų klientams atidžiai išnagrinėti kiekvieną kambario interjero detalę. 360° panorama taip pat, yra puikus pasirinkimas, siekiantiems sukurti produktų ekspozicijos interaktyvią apžiūrą.

3D animacija

Naudodami specializuotą programinę įrangą, sukuriame dinamišką trimatį vaizdą, kuris atgaivina jūsų gyvenamojo, ar komercinio pastato patalpas 3D animaciniame video filmuke. Fotorealistinė 3D animacija neabejotinai pritrauks dėmesį ir padės palikti neišdildomą įspūdį klientams, partneriams ir investuotojams. Pristatykite savo interjero/eksterjero projektą su 3D animacija, kuri ne tik padės vaizdingai parodyti savo dizaino viziją, bet ir atskleis vystomo projekto funkcionalumą. 3D animacija, taip pat, yra dažnai naudojama įvairių produktų funkcionalumo pademonstravimui.

3D vizualizacija: Namo tarp kitu namu, projekto vizualizacija, kiekvieno auksto pjuviai su baldais

Klientai